انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شتابدهنده آبان و پژوهشگاه صنعت نفت

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شتابدهنده آبان و پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف توسعه تعاملات دو جانبه در حمایت از شرکت های نوپا و دانش بنیان، روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه قرارداد همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و گروه شتاب دهنده آبان منعقد شد.
.
به گزارش روابط عمومی شتابدهنده آبان، شناسایی و اولویت بندی با توجه به مطالعات پایش و رصد فناوری و نیاز های بازار محصولات فناورانه در صنعت نفت و گاز و همکاری در ارزیابی و تشخیص توانمندی های آنها از اهداف امضاء این تفاهم نامه می باشد.
.
همچنین کمک به تامین نیازهای آزمایشگاهی، پایلوتی، مشاوره ای و زیرساختی این گروه ها و شرکت ها در مسیر دستیابی به محصولات فناورانهء قابل عرضه به صنعت نفت و گاز از دیگر موضوعات مورد نظر دراین تفاهم نامه محسوب می شود.
.
از دیگر زمینه های همکاری مورد توجه دراین تفاهم نامه می توان همکاری در جهت بازار سازی و توسعه فضای کسب و کار شرکت های دانش بنیان و گروه های استارتاپی، بر قراری ارتباط با متقاضیان و بهره برداران در صنعت نفت و گاز و کمک به تامین منابع مالی از روش های مختلف با هدف تجاری سازی محصولات فناورانه مورد تقاضا را ذکر کرد.
.
گفتنی است این قرارداد در پژوهشگاه صنعت نفت میان جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و موسی الرضا ابو چناری، مدیر عامل گروه شتاب دهنده آبان به امضاء رسید.
.
#آبان #شتاب‌دهنده #شتاب‌دهنده‌آبان #استارت_آپ #اکوسیستم #کارخانه #کارخانه_نوآوری_آبان  #پژوهشگاه_صنعت_نفت #تفاهم_نامه

عضویت در خبرنامه آبان

برای دریافت رویداد‌ها و کارگاه‌های آموزشی ما ایمیل خود را وارد کنید