رویدادها-حضور شتابدهنده آبان در نمایشگاه اینوتکس

حضور شتابدهنده آبان در نمایشگاه اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس با هدف بسترسازی مناسب برای تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، سرمایه‌گذاری مشترک و مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه برپا می‌شود و میزبان بخش‌های مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورهاست. هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکتها و سرمایه گذاری روی طرح ها و استارتاپ هاست.

نمایشگاه INOTEX تلاش می کند که علاوه بر معرفی فناوری­های روز به صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آنها متصل کند و همچنین سرمایه گذاران را با فرصت­های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا نماید.

در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، منتورها و مشاوران، مخترعان، پارک‌های فناوری، صندوق‌های جسورانه و سرمایه‌گذران و … گرد هم می‌آیند.

در همین راستا شتاب دهنده آبان با شرکت در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، کانون توجه افراد مهم از جمله معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری، نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف حجت الاسلام خاموشی، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری جناب آقای دکتر سعید محمدزاده، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام محمد قمی، وزیر سابق وزارت نیرو جناب آقای چیت چیان، رییس مرکز همکاری های ریاست جمهوری جناب اقای دکتر اکرمی فر،  افراد شاخصی از تمامی پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، پارک­ها و مراکز رشد کشور قرار گرفت و از اینکه این شتاب دهنده توانسته گامی مهم و برجسته جهت بومی سازی تجهیزات در زمینه های مختلف برداشته ابراز خوشنودی و خرسندی کردند.

عضویت در خبرنامه آبان

برای دریافت رویداد‌ها و کارگاه‌های آموزشی ما ایمیل خود را وارد کنید